Tarnów: Radio RDN wręczy statuetki im. abpa Józefa Życińskiego

 

Hanna Banaszak z zespołem będzie gościem spotkania opłatkowego Klubu Dobrze Nastawionych oraz radia RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz. Kolędowanie z artystką 8 stycznia poprzedzi Msza święta o 15.00 w kościele św. Maksymiliana w Tarnowie pod przewodnictwem bpa Andrzeja Jeża.

Podczas opłatka po raz pierwszy w historii radia zostaną wręczone statuetki im. abpa Józefa Życińskiego – mówi ks. Jacek Miszczak, dyrektor radia RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz. – Biskup ordynariusz Andrzej Jeż wyraził zgodę na to, aby wręczyć w tym roku po raz pierwszy te statuetki. Abp Józef Życiński założył radio, wtedy Radio Dobra Nowina. Uczczenie jego pamięci i wielkich dzieł, których dokonał w diecezji tarnowskiej będzie mieć także swój wyraz w tych statuetkach, które zostaną wręczone – dodaje ks. Jacek Miszczak.

Statuetki otrzymają pracownicy radia oraz osoby, które związane są z radiem i towarzyszą nam od lat. To wydarzenie będzie od 15.00 transmitowane na antenie RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz. Spotkanie opłatkowe odbędzie się 8 stycznia w Hotelu Bristol w Tarnowie.

Posłuchaj księdza Jacka Miszczaka:

Małgorzata Miczek – Zabawa