RDN: Grajmy swoje – zagłosuj na przebój roku i wygraj!

 

Jaki utwór najczęściej nuciliście w ciągu ostatnich 12 miesięcy? Może właśnie ta piosenka zostanie przebojem 2016 roku. Zdecydują o tym słuchacze RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz. Trwa głosowanie w plebiscycie Grajmy Swoje. O tytuł przeboju 2016 walczą 64 utwory polskich artystów. Słuchacze, którzy oddadzą swój głos na ulubiony hit mają szansę na zdobycie radia cyfrowego, radiowych gadżetów, a nawet smartfona.

Grajmy Swoje to jedyny taki plebiscyt w Polsce. Żadna stacja radiowa czegoś takiego nie robi. To też doskonała okazja, aby poznać te nowości, jakie w ciągu roku powstają. Co miesiąc wybieramy najlepsze, a później najlepsze z najlepszych na podsumowanie roku. Trzeba powiedzieć, że w muzyce polskiej dzieje się dobrze, a dziać się będzie jeszcze lepiej – mówi Jerzy Olszówka, współprowadzący plebiscyt Grajmy Swoje.

Roczne podsumowanie naszego plebiscytu to także szansa na, szczególne w tym przypadku, rozmowy z artystami – mówi Monika Faron-Miśtak, współprowadząca plebiscyt Grajmy Swoje. – Dzwonimy do wykonawców, którzy znaleźli się w tym zestawieniu, prosząc o kilka słów o swoim nagraniu. Często, jak w przypadku pani Alicji Majewskiej, to też okazja, aby porozmawiać o nowej płycie. Wywiadów możecie posłuchać na antenie radia RDN – dodaje Monika Faron-Miśtak.

Aby zagłosować w plebiscycie Grajmy Swoje wystarczy wysłać wiadomość SMS pod numer 71 051 o treści: grajmy, a po kropce podać numer przypisany wybranej piosence. Głosować można również wiele razy, zwiększając nie tylko szanse na zwycięstwo danego przeboju, ale i własne szanse na wygranie nagród. Listę utworów znajdziecie na www.grajmyswoje.rdn.pl. Koszt SMS-a to 1 zł + VAT.

Losowania nagród odbywają się w każdy czwartek stycznia. Głosować można do 26 stycznia. Wtedy wielki finał – słuchacze będą mieli szansę na wygranie smartfonów.

W czwartek, 12 stycznia, cyfrowe radio wygrał Pan Roman z Mielca:

Posłuchaj Jerzego Olszówki:

Posłuchaj Moniki Faron-Miśtak:

Patrycja Wolnik