Szynwałd: Koncert „W Drodze” zespołu Na Przełaj

 

Zespół Na Przełaj wystąpi w Szynwałdzie. Już w najbliższą niedzielę zaprezentują się w koncercie W Drodze w kościele parafialnym.

Podczas koncertu odbędzie się zbiórka pieniędzy na pomoc w leczeniu Kasi, mieszkanki Szynwałdu. Zespół Na Przełaj zaprezentuje premierowy materiał bożonarodzeniowy.

Chcemy przeprowadzić słuchaczy przez niezwykłą historię – mówi Marek Stańczyk, lider zespołu Na Przełaj.

Koncert ma charakter jakby opowieści, która rozpoczyna się w momencie kiedy Józef z Marią poznają siebie na wzajem, rodzi się między nimi uczucie i potem zaczyna się ta droga do narodzenia, dlatego też koncert nosi tytuł W Drodze – dodaje muzyk.

Wystąpimy dla chorej Kasi – mówi Marek Stańczyk, lider zespołu Na Przełaj – jest chora na nowotwór, obecnie jest po amputacji jednej piersi. Jest matką dwójki małych dzieci: czteroletniego synka i dwuletniej córeczki, jest po czternastu chemioterapiach. Chcemy jej po prostu pomóc, bo wiadome, że takie rzeczy ponoszą za sobą duże koszty. Jeżeli jest okazja, to czemu jej nie wykorzystać, także serdecznie zapraszam wszystkich, a  dla Kasi wielki szacunek za to, że tak dzielnie walczy z tą chorobą. 

Koncert W Drodze odbędzie się w niedzielę – 29 stycznia o godzinie 18.00 w kościele parafialnym w Szynwałdzie. Radio RDN patronuje temu wydarzeniu, a patronat honorowy objął między innymi Klub Dobrze Nastawionych.

Posłuchaj Marka Stańczyka:

Patrycja Wolnik