Skrzyszów: Rekordowy wynik koncertu charytatywnego

 

Dochód z licytacji podczas koncertu charytatywnego w Skrzyszowie wyniósł ponad 25 tysięcy złotych. Można było zdobyć między innymi oficjalny strój reprezentacji Polski w skokach narciarskich, brązowy medal z Drużynowych Mistrzostw Polski na Żużlu czy koszulkę Bartka Kapustki z podpisami piłkarzy.

Kwoty nawet kilku tysięcy złotych osiągały obrazy. A jeszcze do piątku można licytować koszulkę Roberta Lewandowskiego z autografem. Licytacja jest dostępna na stronie Gminy Skrzyszów.

dsc09500

Wiele osób już od lat przychodzi na koncerty charytatywne w Skrzyszowie i tym samym wspiera mieszkańców gminy, którzy chorują na przewlekłe choroby.

To bardzo przyjemny cel i fantastyczna inicjatywa. Rzecz dzieje się od wielu lat, bardzo podoba nam się organizacja i przebieg licytacji. Dodatkowo oczywiście wspaniałe koncerty. To szczytny cel, pomaganie dzieciom, dlatego zawsze jesteśmy na tej imprezie –  mówili uczestnicy koncertu.

Podczas koncertu charytatywnego w Skrzyszowie wystąpił zespół Lady Pank (tutaj relacja i zdjęcia z koncertu). Siódma edycja imprezy to nie tylko rekordowy dochód z licytacji, ale też rekordowa frekwencja. Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację pięciorga mieszkańców Gminy Skrzyszów.

Posłuchaj uczestników koncertu:

Patrycja Wolnik