RDN: Ostatnie dni walentynkowej zabawy – wygraj kolację we dwoje

 

Każdy, kto jeszcze nie ma pomysłu na prezent dla swojej drugiej połówki, może wziąć udział w konkursie organizowanym przez RDN Małopolska. Do zdobycia dziesięć kolacji dla dwóch osób w najlepszych tarnowskich restauracjach. Wystarczy wysłać SMS, konkurs trwa do piątku. 

Ci, którzy nie zdążą, szanse będą mieć też w sobotę. – Kolacje będzie można zdobyć także w weekend – mówi Ewa Lasota z radia RDN Małopolska. – Jeżeli komuś nie uda się wygrać w tym tygodniu, to jeszcze nic straconego. Na Moście Zakochanych będą czekały kolejne zaproszenia na kolacje i tam też będzie można je zdobyć. Zapraszamy wszystkich na Most Zakochanych w Tarnowie na godzinę 11.00 w sobotę – 11 lutego – dodaje.

Wiele tarnowskich restauracji przyłączyło się do naszej akcji – mówi Ewa Lasota z RDN Małopolska. – Do wygrania wspaniałe kolacje, między innymi w restauracji Hotelu Tarnovia, w restauracji Kardamon, w restauracji Bombay Music, w willi Krzyskiej czy w Cristal Parku – wymienia.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wysłać SMS na numer 72 601 o treści rdn.kolacja, a następnie podać imię swoje oraz imię osoby, którą chcesz zaprosić na kolację. Konkurs jest organizowany przez RDN Małopolska i Stowarzyszenie KANON.

Posłuchaj Ewy Lasoty:

Patrycja Wolnik