Tarnów: Tysiące osób na Forum Formacyjnym – transmisja w RDN

 

Moc uzdrowienia, uwielbienie Boga i ogromna wspólnota – w Tarnowie-Mościcach dziś rozpocznie się VI Forum Formacyjne. W wydarzeniu wezmą udział tysiące osób z całej Polski. Dwudniowe spotkanie poświęcone jest Mocy Uzdrowienia. W programie m.in. konferencje, Eucharystia i uwielbienie Bożego Miłosierdzia.

Warto tu być – mówi uczestniczka spotkania Dorota Potok z Koła Koronkowego. – Co roku jestem – czy to jest sesja, czy to jest forum formacyjne – nieważne jak jest nazwane. To mnie niesłuchanie buduje. To mi daje na cały rok takie ‚powera’, żeby nie słabnąć, żeby nie upadać na duchu, nawet jak jest źle. Dlaczego warto przyjść? Dla samego Pana Jezusa. To jest Moc Uzdrowienia i to nam obiecuje i ja wierzę, że tak będzie. Każdy, kto jest zagubiony, nie może odnaleźć się w życiu, który nie tylko duchowo jest zagubiony, ale tez cierpi fizycznie – trzeba przyjść, trzeba doświadczyć tego – dodaje.

VI Forum Formacyjne ‚Moc uzdrowienia’ rozpocznie się w Tarnowie-Mościcach w hali Jaskółka o godzinie 10.00 zawiązaniem wspólnoty. Można się zapisać na miejscu.

Radio RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz będą transmitować z Forum wieczór chwały, który rozpocznie się o 19.30, a zakończy go Apel Jasnogórski o 21.00. (sobota).

W Niedzielę uczestnicy Forum wezmą udział m.in. w Adoracji z modlitwą uwielbienia i uzdrowienia.

Posłuchaj Doroty Potok:

Katarzyna Cygan