Bochnia/Kraków: Zagrają rockowo dla chorej Tosi

 

Marek Piekarczyk, Skazani HARD Blues Band oraz Away From Silence wystąpią charytatywnie na rzecz niepełnosprawnej dziewczynki. Walentynkowy Koncert Charytatywny organizuje Bocheńska Fundacja Auxilium. Odbędzie się on w krakowskim klubie Żaczek, a cały dochód zostanie przeznaczony na leczenie jednej z podopiecznych Fundacji, Tosi Pióro.

To najmłodsze dziecko w Polsce chorujące na postępujące kostniejące zapalenie mięśni. – W trakcie koncertu będą przeprowadzane licytacje wartościowych przedmiotów – mówi Ewa Tatara z Fundacji Auxilium. – Będzie licytowana narta Kamila Stocha z jego autografem, przyjedzie również jego ojciec, pan Bronisław. Przekaże on również od Kamila album z jego zdjęciami i autografem. Będzie też licytowana gitara Ibanez, która brała udział w biciu światowego rekordu Guinnessa we Wrocławiu. Oprócz tego książka Marka Piekarczyka i płyty zespołów – dodaje Ewa Tatara.

Bilet-cegiełka kosztuje 30 zł, ponadto zbiórka na leczenie Tosi będzie prowadzona również do puszek podczas koncertu. Początek koncertu w krakowskim klubie Żaczek w piątek 17 lutego o godz. 18.00.

Posłuchaj Ewy Tatary:

Paweł Michalczyk