Sądecczyzna: Tłusty czwartek z RDN Nowy Sącz

Karnawał powoli się kończy, ale jeszcze jest czas na zabawę i popuszczanie pasa. Dlatego pracownicy RDN Nowy Sącz odwiedzali naszych słuchaczy i rozdawali im słodkie upominki.

Pączki od RDN Nowy Sącz pojawiły się w zakładach przemysłowych, przychodniach lekarskich, przedszkolach a nawet na komisariacie policji. W takich miejscach znajdywali osoby wskazane przez autorów najpiękniejszych zaproszeń, jakie do nas dotarły. A była to na przykład firma Erbet. Smakołyki odbierała pani Agnieszka: – Bardzo jestem zaskoczona. W ogóle się tego nie spodziewałam. Podzielę się z moimi kolegami i koleżankami z pracy. Dzisiaj dbanie o linię nie ma znaczenia. Dyspensa. Jemy do oporu.

Kolejny miejscem, w jakim pojawiliśmy się z tymi symbolami tłustego czwartku była policja. Listy wysłał do nas funkcjonariusz Wacław Fedko: – Sama radość umilać kolegom i koleżankom pracę… Dziękujemy za taki słodki prezent – dodała Justyna Basiaga z sądeckiej Komendy Policji.

Poza służbami mundurowymi odwiedziliśmy też personel medyczny, między innymi panie recepcjonistki z Centrum Medycznego Batorego. – Bardzo dziękujemy za smaczne pączki. Nie wiemy, co powiedzieć. Pozdrawiamy radio RDN i jeszcze raz dziękujemy za niespodziankę. Ten słodki upominek panie recepcjonistki zawdzięczają pani doktor Annie Jungiewicz Dei.

Równie miła atmosfera była w firmie Kwant, gdzie byli bracia Elżbiety Filipkowskiej. To właśnie siostrze zawdzięczają naszą tłustą niespodziankę. W innym miejscu, do którego przyjechał nasz pączkowy samochód zaprosił nas pan Tadeusz Kliś. Tam bardzo ciepło przywitali nas podopieczni Fundacji Pomocy Osobom z Autyzmem ‚MADA”.

16864165_1329577880435456_806055962088382159_n

Na końcu pojawiliśmy się u maluchów z przedszkola Smerfiki w Czerńcu koło Łącka, które zaśpiewały nam piosenkę o zbliżającej się wiośnie. Pozdrawiamy wszystkich autorów zaproszeń i tych, których mieliśmy okazję odwiedzić z pączkami, a wszystkim przy radioodbiornikach i przed ekranami komputerów czy innych urządzeń życzymy smacznego czwartku.

Zdjęcia z akcji znajdziecie poniżej:

RDN Nowy Sącz

Posłuchajcie dzieci z przedszkola w Czerńcu

Posłuchajcie podopiecznych z fundacji MADA

Posłuchajcie co mówiły recepcjonistki z Centrum Medycznego

Jakub Węgrzyn