Nowy Sącz: Zagraj w Małysza z radiem RDN

 

Jeśli lubicie skoki narciarskie i rywalizację, mamy dla Was dobre wieści. Radio RDN Nowy Sącz i sądecka KANA organizują I Sądeckie Mistrzostwa w DSJ.

Deluxe Ski Jump to kultowa gra w skoki narciarskie. Stała się bardzo popularna w 2001 roku, kiedy Polacy wręcz oszaleli na punkcie Adama Małysza i tej dyscypliny sportu – tłumaczy Krzysztof Niedzielan z redakcji sportowej RDN Nowy Sącz, jeden z pomysłodawców zawodów.

Skoki narciarskie wciąż są bardzo popularne w Polsce. Nasi zawodnicy zostali mistrzami świata w Lahti i cały sezon dają nam dużo radości. – Podejrzewamy, że wiele osób wciąż sięga do popularnych DSJ-ów. Sami lubimy w czasie wolnym skakać w wirtualnym świecie, więc postanowiliśmy zorganizować taki turniej. Serdecznie zapraszamy do udziału – dodaje Niedzielan.

Mistrzostwa rozegrane zostaną w poniedziałek (13.03) w sądeckiej Kanie. Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są do piątku (10.03). Wystarczy wysłać swoje imię, nazwisko i wiek na adres region@rdn.pl. Liczba miejsc jest ograniczona. Na zwycięzców czekają cenne nagrody.

Posłuchaj Krzysztofa Niedzielana:

Tomasz Bryndal

plakat