Nowy Sącz: Kibice zabrali krzesełka ze stadionu!

 

Stadion przy ul. Kilińskiego w Nowym Sączu zmieni się nie do poznania, by piłkarze Sandecji mogli grać na nim w Lotto Ekstraklasie. Po meczu z Wisłą Puławy kibice odkręcali siedzenia i to bez żadnych konsekwencji!

Zgodę wydały władze miasta, bo przedostatnie spotkanie sezonu 2016/2017 w I lidze było ostatnim w 47-letniej historii stadionu im. Ojca Władysława Augustynka. Fani Sandecji będą mieli pamiątki i miłe wspomnienia, bo drużyna wywalczyła tu awans do Lotto Ekstraklasy.

Ja również skorzystałem z takiej możliwości i zabrałem krzesełka – mówi miejski radny Michał Kądziołka. – Znajdą się w ważnym miejscu mojego domu. Sandecji kibicuję od dziecka – dodał.

Ktoś niezorientowany w temacie mógł być bardzo zdziwiony, widząc wiele osób wynoszących krzesełka ze stadionu. Sandecja zremisowała 0:0 z Wisłą Puławy, ale już na pewno wygra I ligę i zagra w Lotto Ekstraklasie. Na początku skorzysta ze stadionu w Niecieczy, do czasu przynajmniej częściowego ukończenia budowy nowego stadionu w Nowym Sączu.

Posłuchaj Michała Kądziołki:

 

Krzysztof Niedzielan