Dębica: Miasto liczy, że wygra batalię o dużego przewoźnika lotniczego [WIDEO]

 

Jest wciąż szansa, że poważny inwestor ulokuje się właśnie w strefie aktywności gospodarczej w Zawadzie. Pojawiła się jednak konkurencja, którą także rozważa. Radny sejmiku województwa podkarpackiego Stefan Bieszczad, który był gościem wyjazdowego programu Słowo za słowo uważa, że nie wszyscy dochowali pełnej staranności w opiece nad inwestorem.

Wskazuje na gminę Dębica, która jego zdaniem mało poważnie podeszła do delegowania osób na spotkania z przedstawicielami przewoźnika. – Czasami bym powiedział nieudolne przez gospodarza tych ziem stawianie warunków. Mało profesjonalnie podchodził do tego partnera, ale to z czasem zostało wyjaśnione. Mam nadzieję, że Gmina Dębica nadąży za tym, jak świat wygląda – dodał Stefan Bieszczad.

Program zrealizowano z wozu transmisyjnego RDN Małopolska z Dębicy. Dodajmy, że radni województwa podkarpackiego podjęli decyzję o przekazaniu 7 milionów złotych na uzbrojenie terenu strefy gospodarczej. Wszystko po to, by inwestor wybrał właśnie to podkarpackie miasto.

Posłuchaj Stefana Bieszczada:

 

zobacz też:

 

Dorota Kunc