Tarnów: Wieczorem Laboratorium Miłości

 

To będzie dzień wspomnień o ŚDM, Dzień Ojca, zakończenie roku szkolnego i 9. SYNAJ – tak zapowiada się piątkowe Laboratorium Miłości w Tarnowie. – Do udziału zaproszona jest cała diecezja – mówi ks. Paweł Górski, dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Młodzieży w tarnowskiej kurii.

Chcemy wspólnie przeżyć diecezjalne uwielbienie ‚Laboratorium Miłości’. Nazwa nieprzypadkowa, bo spotykamy się w Uroczystość Serca Pana Jezusa i właśnie od Niego chcemy się uczyć miłości i tej miłości chcemy doświadczać – dodaje.

Podczas spotkania będą świadectwa zaproszonych gości, błogosławieństwo ojców oraz uwielbienie Boga.

Do zgromadzonych przemówi osoba, której głosu zazwyczaj nie słychać – Ireneusz Krosny. Ponadto dla wytrwałych organizatorzy przygotowali wyjątkową propozycję – nocną, ekstremalną Drogę Światła z Tarnowa do Zabawy. Chętni muszą się jednak zapisać na to nocne wydarzenie. Formularz znajduje się na stronie Wydziału Duszpasterstwa Młodzieży.

Diecezjalne spotkanie Laboratorium Miłości rozpocznie się w piątek (23 czerwca) o godzinie 18.00 na placu Kapłanówka w Tarnowie. Patronat nad spotkaniem objęło Radio RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz.

Posłuchaj ks. Pawła Górskiego:

 

Ewa Biedroń