Stary Sącz: Rekordowa Strefa Chwały

 

Wieczorem rozpoczną się w Starym Sączu rekolekcje i festiwal Strefa Chwały. Wydarzenie zgromadzi blisko 700 osób z Polski, Niemiec, Belgii, Ukrainy, Anglii i Chorwacji. Takiej frekwencji jeszcze nie było!

Strefa Chwały z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Przyjeżdżają tu muzycy, sportowcy, dziennikarze, aktorzy – bardzo często całymi rodzinami. Jest czas na modlitwę, spotkania, konferencje i panele dyskusyjne oraz na muzykę.

Wśród tegorocznych gości są między innymi dziennikarka i autorka książek – Brygida Grysiak, psychoterapeutka – Urszula Mela, były marszałek Sejmu, poseł do Parlamentu Europejskiego – Marek Jurek, twórca portalu SzukajacBoga.pl – Henryk Król i aktor Dariusz Kowalski.

Tegoroczna Strefa Chwały rozpocznie się w czwartek o 20:00 uwielbieniem i konferencją ojca Andrzeja Bujnowskiego. Rekolekcje potrwają do wtorku, natomiast w niedzielę będzie dzień otwarty – czas rodzinnego świętowania połączony z Muzycznym Wieczorem Chwały, czyli licznymi koncertami. Radio RDN Nowy Sącz jest patronem medialnym wydarzenia.

Posłuchaj relacji:

 

Krzysztof Niedzielan