Gródek nad Dunajcem: Cały region się bawił na imprezie RDN [ZDJĘCIA]

 

Tańce, koncerty, muzyka na żywo, konie i rejs po zalewie.  Słuchacze RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz bawili się w Gródku na Wielkim Grillowaniu. Dzieci mogły pozjeżdżać na dmuchanej zjeżdżalni, oglądać iluzje i sztuczki, zrobić zdjęcie z radiową maskotką i spróbować sił w jeździe na koniach. Dla dorosłych przygotowaliśmy rejsy po zalewie i grillowane kiełbaski.

– Jest bardzo wesoło i bardzo przyjemnie. – Wybieramy się na rejs, ładna jest okolica więc będzie to fajna przygoda. – Byliśmy na dmuchanym zamku, teraz córka idzie na konika. Fajnie zorganizowany czas dla dzieci, dużo atrakcji, można popływać statkiem – mówili zebrani.

Jak mówi dyrektor radia RDN, Jacek Miszczak, Wielkie Grillowanie pokazuje, że nasze radio ma nie tylko misję duchową, ale i jest organizatorem różnych przedsięwzięć – charytatywnych czy kulturalnych. – Od samego początku funkcjonowania radia chcemy być blisko ludzi – tam gdzie odpoczywają, pracują i pojawiają się różne problemy. Jesteśmy tutaj, aby razem z ludźmi przeżywać naszą codzienność i dobrze się bawić – dodaje.

Na koniec spotkania zespół Cafe zagrał hity wszechczasów. Dziękujemy wszystkim za dobrą zabawę i zapraszamy na kolejne koncerty. A już niebawem w Tarnowie Festiwal Polskiej Piosenki – impreza organizowana wspólnie z Urzędem Miasta Tarnowa.

Posłuchaj słuchaczy:

Posłuchaj ks. Jacka Miszczaka:

 

Marta Tarnowska

fot. Adrian Bubisz, Janusz Bobrek