RDN Małopolska: Odwiedź nas podczas Nocy Naukowców!

To niepowtarzalna okazja by poznać radio od środka i wziąć udział w audycji na żywo! Już dziś, w ramach kolejnej już Nocy Naukowców, słuchacze RDN Małopolska będą mogli odwiedzić naszą redakcję.

Do waszej dyspozycji będzie m.in. wóz transmisyjny, pokój emisyjny czy studio realizatora. Od 20-tej będziecie mogli wziąć udział w audycji Moniki Faron-Miśtak i Rafała Huszno, gdzie zapowiecie piosenki lub pozdrowicie bliskich. Będziecie państwo współprowadzili ten program razem z nami. Mamy nadzieję, że uda się to tak radośnie jak w poprzednich latach, a może nawet lepiej! – mówi Monika Faron-Miśtak.

Małopolska Noc Naukowców będzie także także okazją do poznania kulisów pracy reporterów i newsroomu, czyli redakcji informacyjnej. Chcemy pokazać z jednej strony tajemnice, a z drugiej zasady tworzenia radiowych newsów. Pokażemy także jak zmienić komuś głos oraz że dźwięki mogą  przybierać naprawdę różne formy – zapowiada Łukasz Pelc, szef działu informacji w radiu RDN Małopolska.

Będzie również wiele atrakcji dla najmłodszych, w tym gry i zabawy z nagrodami. Z pustymi rękoma nie wyjdą również starsi, którzy będą mieli okazję zgarnąć radiowe gadżety. Małopolska Noc Naukowców w radiu RDN (ulica Bema 14) już dziś od 18-tej do 22-giej.

Zobacz program Małopolskiej Nocy Naukowców w Tarnowie

Posłuchaj Moniki Faron-Miśtak:

Posłuchaj Łukasza Pelca: