RDN: Festiwal Tarnów Polskiej Piosenki to jeszcze pięć dni znakomitej zabawy

 

Przed nami pięć dni z polską muzyką w Tarnowie. Wielka inauguracja za nami, teraz czas na koncerty artystów młodego pokolenia. Jeszcze dziś o 19.00 zespół Bisquit wystąpi na rynku. Tarnów Polskiej Piosenki to też studio festiwalowe. Codziennie od 10.00 do 13.00 na antenie Radia RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz wywiady z artystami i ciekawostki muzyczne. Studio poprowadzi Rafał Huszno.

Studio Festiwalowe Tarnów Polskiej Piosenki codziennie od 10.00 do 13.00 z płyty tarnowskiego rynku. W naszym wozie transmisyjnym będą goście i dużo atrakcji. Dodatkowo jeszcze w czwartek pojawię się na scenie na tarnowskim rynku, bo wtedy będą Demogramy. To młodzieżowa muzyka i młodzi artyści. Gwiazdą wieczoru będzie Ralph Kamiński – zaprasza Rafał Huszno.

Dziś o 19.00 zagra Bisquit, jutro Menchester a w środę Michał Sołtan nie tylko na scenie, ale też jako prowadzący bezpłatne warsztaty muzyczne – trwają zapisy. W czwartek koncert Demogramy, tym razem od 16.00 a w piątek od 19.00 polski jazz.

Festiwal Tarnów Polskiej Piosenki organizują Radio RDN, Urząd Miasta i Tarnowskie Centrum Kultury. Impreza jest dofinansowana z budżetu Miasta Tarnowa.

Posłuchaj Rafała Huszno:

 

Patrycja Wolnik