Tarnów: Manchester zagrał w trzecim dniu festiwalu [ZDJĘCIA]

 

Toruński zespół „Manchester” wystąpił podczas trzeciego dnia festiwalu „Tarnów Polskiej Piosenki”. Artyści wykonali największe swoje przeboje, przy współudziale licznie zgromadzonej publiczności na tarnowskim Rynku.

Na występ zespołu „Manchester” podczas festiwalu na tarnowskim Rynku, przybyli najwierniejsi fani. Niektórzy z nich spędzili w podróży kilka godzin, by bawić się wspólnie. -Pokonałam ponad 200 kilometrów, bo przyjechałam spod Przemyśla i nie żałuje. Bardzo dobry koncert, wyśmienita atmosfera. Widać że wszyscy się dobrze bawili i nawet śpiewali czy tańczyli.

Publiczności która przybyła na wtorkowy koncert wspólnie z zespołem śpiewała największy ich przebój „Lubię twoje włosy”.

Muzycy podczas koncertu oprócz swoich największych przebojów zaprezentowali piosenki z najnowszej płyty. Jak podkreśla gitarzysta zespołu Sławomir Załęski, ten krążek ukazał się po kilkuletniej przerwie. -Druga nasza płyta wydana została w 2011 roku, natomiast po kilku latach zdecydowaliśmy się wydać nasze kolejny krążek. Na nim znalazły się utwory, które powstały nawet kilka lat temu. Słyszeliśmy takie głosy, że nasza druga płyta nie miała tytuły, więc tak długo wymyślaliśmy tytuł dla trzeciej. To nie jest prawdą – dodaje artysta.

Festiwal „Tarnów Polskiej Piosenki” organizowany jest przez radio RDN Małopolski i Tarnowskie Centrum Kultury. Projekt jest współfinansowany z budżetu Miasta Tarnowa.

Posłuchaj publiczności

Posłuchaj Sławomira Załęskiego

Grzegorz Golec