Tarnów: Młodzieżowe granie i alternatywny Ralph Kamiński na festiwalu [ZDJĘCIA]

 

Spora dawka muzyki młodzieżowej, a na deser Ralph Kamiński wraz z zespołem „My Best Band in the World” uświetniły piąty dzień festiwalu „Tarnów Polskiej Piosenki”.

Jak uważają młodzi muzycy, udział w „Demogramach” to dla nas duża szansa zaprezentowania się publiczności. -To jest pierwsze doświadczenie na scenie plenerowej. Obycie z profesjonalną sceną i nagłośnieniem. Dodatkowo to zwiększa nasze możliwości koncertowe, bo mamy nadzieje, że będziemy grać ich więcej – dodają.

Pod sceną pojawili się fani ostrego grania oraz muzyki alternatywnej. Jak mówią głównym magnesem był koncert Ralpha Kamińskiego. -Przyjechaliśmy z Krakowa i zobaczyliśmy że jest festiwal zorganizowany. Mogliśmy posłuchać dobrej muzyki, a głos Ralpha był oszałamiający.

Ralph Kamiński wraz z zespołem „My Best Band in the World” zaprezentował utwory z płyty „Morze”. Jak zaznacza artysta, nie spodziewał się tak dobrego odbioru przez publiczność z Tarnowa. -Zaskoczyło mnie to, że do tego miasta dotarła moja muzyka i licznie zgromadzeni fani znają dobrze teksty moich piosenek. Jestem bardzo wzruszony. A takie widok który zobaczyłem bardzo mi pomaga. Super że się zrobiła pogoda, bo rano Tarnów przywitał mnie deszczem – dodaje artysta.

Festiwal „Tarnów Polskiej Piosenki” organizowany jest przez radio RDN Małopolska i Tarnowskie Centrum Kultury. Projekt jest współfinansowany z budżetu Miasta Tarnowa.

Posłuchaj uczestników festiwalu „DemoGraMy”

Posłuchaj publiczności

Posłuchaj Ralpha Kamińskiego

Grzegorz Golec

Fot.: Adrian Bubisz, Grzegorz Golec