Łódź: Żużlowcy Grupy Azoty Unii Tarnów zmierzą się z drużyną Orła Łódź

 

Już jutro żużlowcy Grupy Azoty Unii Tarnów zmierzą się w wyjazdowym – zaległym spotkaniu z drużyną Orła Łódź. Rozpędzone ‚Jaskółki’ są w bardzo dobrej formie i do Łodzi na pewno pojadą po komplet punktów.

W osiągnięciu tego celu chciałby pomóc tarnowskiej drużynie Jakub Jamróg. Dla wychowanka tarnowskiej Unii to szczególne spotkanie, ponieważ właśnie w Łodzi dorastał jako zawodnik i nabierał doświadczenia. – Jeśli będzie mi tylko dane wyjechać w tym meczu, to będę szczęśliwy. Jak najbardziej mecz z dużym sentymentem. Już nie mogę się doczekać – mam tam mnóstwo znajomych. Wybieram się do Łodzi z całą rodziną. Ale oczywiście w tym wszystkim odłączę się i skupie się na meczu. Mam nadzieje, że będę się tam czuł tak jak dotychczas. Muszę tylko potrenować na przyczepnych torach, bo odkąd jestem w Tarnowie, to trenuje głównie na twardym torze – mówił Jakub Jamróg.

W tabeli 1 ligi na czele Grupa Azoty Unia Tarnów z 22 punktami. Na drugim miejscu jest Lokomotiv Daugavpils z 16 oczkami. Najbliższy rywal Tarnowian – Orzeł Łódź jest na piątym miejscu.

Początek sobotniego meczu o godzinie 15:15.

Posłuchaj Jakuba Jamroga:

 

Tomasz Weryński