Lisia Góra: Tłumy na pikniku z udziałem Patrycji Markowskiej [ZDJĘCIA]

 

Kocham grać koncerty. Każde wyjście na scenę to dla mnie wielka radość – powiedziała radiu RDN Patrycja Markowska. Znana i lubiana wokalistka wystąpiła z koncertem podczas III Wielkiego Letniego Pikniku, który odbył się w Lisiej Górze k. Tarnowa.

Piszę piosenki prosto z serca. Kierowałam się zawsze serduchem, nie robiłam rzeczy takich, z czego się sama wewnętrznie cieszę, jakby tak trochę cwaniacko pod publikę, pod gusta i przez to momentami było mi trochę trudniej, a też przez to mam wrażenie, że moje piosenki niektóre się nie starzeją i nie są konkretnie do jakiejś grupy ludzi. Jeśli ma ktoś poruszyć swoje serducho to poruszy się i to jest dla mnie największa nagroda – powiedziała w rozmowie z RDN Patrycja Markowska.

Mieszkańców i przebywających na wakacjach nie odstraszyła burza, która po południu przeszła nad Tarnowem. Na pikniku były całe rodziny, bo, jak mówili, chcieli spędzić atrakcyjnie czas i dobrze się bawić na koncercie Patrycji Markowskiej.

Lubię ją słuchać, to słynna piosenkarka. Przyjechałam z synem, liczę na to, że coś nowego w Lisiej Górze zobaczę. – My jesteśmy z Rzuchowej – dodaje ktoś inny. – Usłyszeliśmy w waszym radiu, że tu jest taka impreza i przyjechaliśmy. – Jestem tu co roku i co roku ściągają tutaj tłumy ludzi. Przyszłam z wnukiem, który przyjechał z Warszawy do babci na weekend. – Nie wiem czy babcia zobaczy to wszystko, ale ja na pewno – mówi żartując kilkuletni chłopiec.

W programie pikniku w Lisiej Górze były koncerty zespołów, pokaz walk rycerskich, loty balonem, poligon małego strażaka czy pokaz Watahy oraz masa konkursów i ciekawych nagród.

Koncert Patrycji Markowskiej odbył się na stadionie sportowym w Lisiej Górze. Piknikowi patronowało radio RDN Małopolska.

Posłuchaj Patrycji Markowskiej:

Posłuchaj uczestników:

 

Małgorzata Miczek – Zabawa

Fot.: Adrian Bubisz