Nowy Sącz: Raper Arkadio nagrał audiobook

 

 

Czy to co robisz naprawdę ma sens? Takie pytanie stawia sądecki raper Arkadio w swoim najnowszym audiobooku. Autor podkreśla, że chciał zachęcić do zatrzymania się i analizy podejmowanych decyzji.

Audiobook ma zachęcić do zatrzymania się i zadania sobie pytania: Czy to co robię naprawdę ma sens? Wierzę, że każdy raz na jakiś czas powinien zrobić sobie przerwę, by popatrzeć na swoją rzeczywistość z perspektywy „lotu ptaka” i zadać sobie te podstawowe pytania po to, by nie zadawać sobie ich codziennie – wyjaśnia Arkadiusz Zbozień.

Nowości od Arkadio jest więcej. Na 10 września planowana jest premiera pierwszego singla z nowej płyty rapera, którą nagrał wraz z innym sądeckim producentem i wokalistą Michałem Ziomkiem. Natomiast 23 września Arkadio wraz z Dorotą Miśkiewicz, Magdaleną Gołębiowską, Piotrem Komorowskim oraz orkiestrą symfoniczną zagra w Warszawie koncert charytatywny. Ma to związek z akcją „Zamiast broni, instrumenty”. Pomysłodawcą jest zakonnik Benedykt Pączka, który chce zbudować szkołę muzyczną w Republice Środkowoafrykańskiej.

Posłuchaj Arkadio:

 

Krzysztof Niedzielan