RDN: Tarnów Polskiej Piosenki najlepszą imprezą plenerową tego lata

 

Tarnów Polskiej Piosenki najlepszą imprezą plenerową w mieście? Festiwal organizowany przez Radio RDN Małopolska, we współpracy z Tarnowskim Centrum Kultury i Urzędem Miasta, prowadzi w ankiecie Małopolskiej Telewizji IMAV. Pierwszy taki cykl koncertów zdobył serca mieszkańców.

Wśród ośmiu konkurentów są między innymi wydarzenia organizowane od lat takie, jak Zdearzenia, Jazzowy Rynek, ale też Letnie potańcówki. – W kalendarzu imprez kulturalnych w Tarnowie jest wiele wydarzeń. Chcieliśmy sprawdzić, które są najpopularniejsze. Na razie okazuje się, że te nowe propozycje uzyskały największą popularność. W dotychczasowym głosowaniu mają prawie 70 procent głosów. – mówi Hubert Motyka z redakcji Małopolskiej Telewizji IMAV.

tarnow_tarnow-polskiej-piosenki2

Tarnów Polskiej Piosenki ma już prawie 40 procent wszystkich głosów. W czasie tygodniowego festiwalu na tarnowskim rynku wystąpili między innymi Romuald Lipko Band z Izabelą Trojanowską czy Felicjanem Andrzejczakiem, zespół Partita, Menchester czy Ralph Kamiński.

Jeżeli również chcecie oddać głos na festiwal Tarnów Polskiej Piosenki wystarczy kliknąć TUTAJ i oddać głos w ankiecie. Głosowanie trwa do 30 września.

Posłuchaj Huberta Motyki:

 

Patrycja Wolnik