Ks. Oko: Gender niesie zagrożenie dla Polski

– Rodzina jest najpiękniejszym dziełem Boga, musimy się umacniać, by móc się skutecznie bronić ją przed atakami – mówił na spotkaniu z wiernymi ks. dr hab. Dariusz Oko. Teolog wygłosił w tarnowskim kościele Bł. Karoliny Kózkówny wykład o szkodliwym wpływie gender.

Ksiądz Oko przyjechał do Tarnowa na zaproszenie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich. Zwracając się do zebranych teolog podkreślił, jak ważna jest ich rola organizacji, które dbają o rodzinę i o jej jakość. – Największa fala gender dopiero zbliża się do Polski – uważa ksiądz Dariusz Oko. – Przez dziesięć lat byłem na zachodzie Europy w ponad pięćdziesięciu krajach i wiem jak te mechanizmy działają. Wiem również, jaka inwazja idzie na Polskę. Dlatego chce przygotować i bronić nasz kraj. To jest analogicznie podobne jak w 1920 roku, gdy naszą Ojczyznę zalała fala bolszewików – dodaje.

Ksiądz Dariusz Oko odniósł się także do artykułów i zamieszania medialnego wokół jego wykładów. Jak mówił podczas spotkania, wielu duchownych domagało się ukarania go przez Episkopat Polski.

Sobotnie spotkanie w tarnowskim kościele poprzedziła Msza Święta.

Posłuchaj ks. dr hab. Dariusza Oko