Tarnów: Ania i Piotrek pojadą w wymarzoną podróż poślubną

Obrączki, suknie ślubne, słodkości i orkiestry weselne – ponad 49 wystawców pojawiło się na Targach ślubnych, które po raz kolejny odbyły się w Galerii Tarnovia.

Wszystko dla młodych par, które już niebawem staną na ślubnym kobiercuW przestrzeniach Galerii Tarnovia po raz kolejny, młode pary mogły zapoznać się z propozycjami firm. Narzeczeni mogli dowiedzieć się ile wydadzą na obrączki, jaką najlepszą orkiestrę wybrać i które zabiegi pielęgnacyjne będą odpowiednie dla przyszłej panny młodej albo jaki makijaż będzie dla nich odpowiedni.

Przyszłe panny młode najczęściej decydują się na masaże gorącymi kamieniami albo masaże odprężające. – wyjaśniła nam Gabriela Sadowy, prowadząca gabinet kosmetyczny w Tarnowie.

Bardzo ważne jest, aby panie decydowały się na spokojny, stonowany makijaż. Istotą jest także dobre przygotowanie twarzy,czyli odpowiednia jej pielęgnacja. – dodaje kosmetyczka

Głównym wydarzeniem Targów był konkurs dla par. Do wygrania był voucher na kwotę 5 tys. złotych, ufundowany przez biuro podróży na wymarzoną podróż poślubną. Pary musiały najpierw zrobić zakupy za minimum 50 zł, a potem zarejestrować paragon. Nie tylko jeden, bo liczyły się punkty za wydaną kwotę. Im więcej wydanych pieniędzy tym więcej punktów. Dodatkowo pary, które zakwalifikowały się do konkursu, wystartowały w tzw. dogrywce,w której wykonywali określone zadania. To dogrywka ostatecznie zdecydowała o tym, że Ania i Piotrek spod Tarnowa wygrali wymarzoną podróż.

Jak na razie jeszcze nie wiemy, gdzie pojedziemy, mamy nadzieję, że panie w biurze podróży pomogą nam w wyborze miejsca. Ważne, żeby było ciepło. – mówią zgodnie zwycięzcy.

Na Targach nie brakowało degustacji tortów weselnych oraz pokazu ślubnej mody. Panie mogły skorzystać z darmowych zabiegów pielęgnacyjnych oraz próbnego makijażu.

Kto nie zdążył pójść jeszcze na targi ślubne, a już planuje ślub i wesele, uspokajamy, to na pewno nie ostatnie takie wydarzenie. W przyszłości planowane są już kolejne targi, na których będzie można spróbować tortu weselnego, wybrać suknię ślubną czy skorzystać z masażu czy próbnego makijażu.