Śpiewaj sto lat z radiem RDN Nowy Sącz!

 

Mamy dla Was 5 wyśmienitych tortów na nasze 5-te urodziny!

Urodziny to wyjątkowy dzień w roku. Chcemy aby ten czas trwał dłużej. Radio RDN Nowy Sącz będzie szczególnie hucznie obchodzić swój jubileusz 4 września na sądeckim rynku. Już teraz chcemy cieszyć się urodzinami, więc przygotowaliśmy dla Was specjalną akcję.

Jeśli bliska Wam osoba: tata, przyjaciółka, znajomy z pracy obchodzi w najbliższym czasie urodziny, spraw mu niespodziankę z naszym udziałem. Zapewnimy niespotykany i niezapomniany prezent. W dniu urodzin radiowa ekipa przyjedzie do jubilata z radiowym tortem, śpiewem na ustach, prezentami i dobrym słowem.

Każdego miesiąca wybierzemy jedną osobę, której zorganizujemy specjalny urodziny prezent. Akcja trwa do września. Na finał – radiowy koncert na sądeckim rynku.

Śpiesz się, przyjmujemy zgłoszenia na maj! Jeśli już myślisz o jubilacie z czerwca, lipca, sierpnia lub września, napisz ciekawe uzasadnienie, dlaczego powinniśmy przyjechać akurat do wskazanej przez Ciebie osoby. Nagrodzimy kreatywność i oryginalność. Piszcie do nas na adres: urodziny@rdn.pl.

Nie zapomnijcie podać do siebie numeru telefonu – RAZEM SPRAWIMY URODZINOWĄ NIESPODZIANKĘ!

RDN NS_5 urodziny