RDN: Zjedz rodzinną kolację z Ivanem Komarenko!

Rodzinne spotkanie z muzyczną gwiazdą? To możliwe dzięki Radiu RDN, Dolinie Pstrąga w Machowej oraz firmie Taurus. Już w najbliższy czwartek, 12 maja, odbędzie się wielka licytacja, podczas której będzie można wygrać kolację z Ivanem Komarenko. Cel jest szczytny, chodzi o umożliwienie przyjazdu do Polski na Światowe Dni Młodzieży grupy dzieci z Afryki. 

Komarenko jest świetnym gawędziarzem. Opowiada o swoim życiu, o tym jak przebywał na Syberii jako mały chłopiec, jak dotarł do Polski. Chętnie mówi o swoich projektach, warto z nim rozmawiać, bo jest bardzo ciekawym człowiekiem – podkreśla Fryderyk Kapinos, dyrektor działu marketingu firmy Taurus. Osoba, która wygra licytację będzie mogła sam na sam, albo z rodziną, zjeść kolację z Ivanem. Takie spotkanie odbędzie się w piątek, w Karczmie Dolina Pstrąga w Machowej. Już teraz możemy jednak zdradzić, że menu będzie wyjątkowe.

Licytacja kolacji odbędzie się w czwartek, 12 maja, od godziny 13.00 do 14.00 w paśmie Leci z górki Rafała Huszno. Każdy, kto chciałby spotkać się z Ivanem powinien uważnie słuchać naszego radia i dzwonić pod numer 14 6200 500.

kolacja_machowa

Fot. Dolina Pstrąga

Dochód z licytacji zostanie przeznaczony na przelot młodzieży z Afryki do Polski. Tutaj spotka się ona z Papieżem Franciszkiem podczas Światowych Dni Młodzieży. Już warto przygotować się do licytacji. – Po pierwsze dlatego, ze cel jest szczytny – chodzi o kilkunastoosobową grupę z Afryki, która bardzo chciałaby uczestniczyć w Światowych Dniach Młodzieży w Polsce. Samo spotkanie z Ivanem będzie też z pewnością nie lada gratką, wspomnieniem na całe życie – mówi nasz radiowy prezenter Rafał Huszno.

A skąd pomysł zorganizowania takiej akcji? – Ivan wyjechał do Afryki w ubiegłym roku, gdzie zupełnie spontanicznie nagrał piosenkę wspólnie z dziećmi z Afryki. Później zrodziła się idea, by te dzieci zaprosić i razem z nimi wystąpić przed Ojcem Świętym – odpowiada ks. Jacek Miszczak, dyrektor Radia RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz.

Zobacz teledysk Ivan Komarenko – That’s what Papa said:

Z kolei w sobotę, 14 maja, odbędzie się piknik charytatywny w Karczmie Dolina Pstrąga w Machowej. Zaplanowano liczne atrakcje dla dzieci, degustacje, koncerty,w tym także występ Ivana Komarenko. Bilety – cegiełki można nabyć w siedzibie Radia RDN Małopolska, przy ulicy Bema 14 w Tarnowie oraz w barach i sklepach firmy Taurus. Więcej informacji w Pulsie Regionu między godziną 15.00 a 17.00.

Posłuchaj Rafała Huszno:

Posłuchaj Fryderyka Kapinosa: