Muszyna: Słuchacze Radiowo – Internetowego Studium Biblijnego w Ogrodach

 

Miejsce na tego rodzaju zjazd jest odpowiednie, bowiem przy tamtejszej parafii św. Józefa powstały i cieszą się dużym zainteresowaniem zwiedzających, Ogrody Biblijne. Współtworzący audycje studium, a także wykładowcy, którzy spotykają się ze słuchaczami w Tarnowie, w Krynicy czy w Dębicy, postanowili tym razem zaprosić uczestników na spotkanie właśnie do Muszyny. Odbędzie się ono już 11 czerwca, w sobotę.

– To propozycja także dla tych, którzy chętnie sięgają po Pismo Św. – mówi biblista, ks. dr hab. Piotr Łabuda. – Na spotkanie zaprosiliśmy grupy diecezjalne, parafialne, uczestników studium, ale i wszystkich zainteresowanych. To ostatnie, przedwakacyjne spotkanie tej grupy – dodaje.

W programie spotkania o 10.00 Msza Święta, a potem Lectio Divina. Będzie okazja, aby przypomnieć sobie czy zastanowić się jak czyta się Pismo Święte tą metodą. Ponadto zaplanowano zwiedzanie z przewodnikiem Ogrodów Biblijnych.

Audycje Radiowo – Internetowego Studium Biblijnego, których wykładowcą jest ks. Piotr Łabuda, emitowane są na antenie RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz w każdą niedzielę o godz. 14.30, a także powtarzane w poniedziałki o godz. 20.00.

Posłuchaj ks. Piotra Łabudy: