Klub Dobrze Nastawionych radia RDN odwiedzi Żywiec i okolice

 

We wtorek pięćdziesiąt osób wyruszy w drogę z Tarnowa do Makowa Podhalańskiego. Tam, członkowie radiowego klubu, wezmą udział w Mszy świętej a następnie pojadą do miejscowości Beskidzka Trójwieś oraz do Żywca.

W środę natomiast uczestnicy wycieczki będą modlić się w Sanktuarium Matki Bożej Rychwałdzkiej, odwiedzą Studio Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej i zobaczą kaskadę rzeki Soły.

Kolejna wycieczka klubu będzie związana z Pieszą Pielgrzymką Tarnowską. Wyjazd 25 sierpnia – mówi Magdalena Iwaniec, prezes Klubu Dobrze Nastawionych.

– To jest wyjazd na powitanie pielgrzymów. Pojedziemy na Jasną Górę, aby pomodlić się w kaplicy, kiedy jeszcze nie ma pielgrzymów. Kiedy po dziewięciu dniach pokłonią się Matce Bożej przed jej obliczem – będziemy ich witać na dole. W czasie wolnym, w oczekiwaniu na pielgrzymów, będzie można zwiedzić skarbiec i zapoznać się z historią Jasnej Góry. – dodaje Magdalena Iwaniec.

Zapisy na wycieczkę Klubu Dobrze Nastawionych są przyjmowane telefonicznie lub osobiście w siedzibie radia RDN Małopolska, przy ulicy Bema 14 w Tarnowie.

Szczegółowe informacje na stronie www.klubdobrzenastawionych.pl

Posłuchaj Magdaleny Iwaniec:

Patrycja Wolnik