Tarnów/Toruń: Martyna Rempała – Piosenka dla tych, którzy odczuli stratę [WIDEO]

 

– Ten utwór dedykuję wszystkim, którzy doświadczyli w życiu bolesnej straty – powiedziała w porannym programie Słowo za słowo, siostra zmarłego żużlowca Krystiana Rempały, Martyna. Wraz z kompozytorem Marcinem Bracichowiczem i menadżerką Moniką Patoką byli oni gośćmi Doroty Kunc. Dwudziestolatka wraz ze znanymi producentami nagrali balladę dla Krystiana – Nie tak miało być, klip powstał na torze żużlowym w Toruniu. Na zarzut internautów dotyczący promowania własnej osoby, Martyna odpowiada, że to hołd oddany bratu dedykowany wszystkim po stracie kogoś ważnego.

– Jest mi przykro, gdy słyszę takie zarzuty, ale każdy ma prawo do własnego zdania. Śpiewam dla brata, za którym bardzo tęsknię. Oddaję mu hołd, a piosenkę dedykuję wszystkim, którzy wiedzą jak smakuje ból po stracie kogoś bliskiego – dodaje.

Promocja ballady, do której słowa napisała Pati Sokół najprawdopodobniej pod koniec września. A tymczasem, jak informowaliśmy, Prokuratura Rejonowa w Rybniku przedłuży śledztwo w sprawie wypadku Krystiana Rempały co najmniej do października. Wszystko przez brak opinii biegłych lekarzy i producenta kasku. Biegły z zakresu medycyny ma ocenić sprawność ręki juniora zespołu z Rybnika – Kacpra Woryny, z którym zderzył się tarnowski zawodnik. Natomiast producent kasku ma ocenić, czy możliwe było, aby zapięty kask mógł spaść z głowy zawodnika.

Posłuchaj Martyny Rempały:

Posłuchaj fragmentu ballady:

zobacz także:

Dorota Kunc