Tarnów: Kto komu zamknął usta? [WIDEO]

 

Zamknięto mi usta w sprawie rozbudowy centrum handlowego Gemini – powiedziała w porannym programie Słowo za słowo poseł PiS Anna Czech, na co dzień dyrektor szpitala św. Łukasza w Tarnowie.

Jej zdaniem, po wycofaniu się z poniedziałkowej debaty przewodniczącego rady miejskiej Kazimierza Koprowskiego, organizatorzy zaproponowali jej udział w dyskusji, a tuż przed spotkaniem, zaproszenie wycofano. – Moim zdaniem to dziecinne zachowanie, przecież troszczymy się o nasze miasto, więc nie da się zamknąć ust komuś, kto wyraża inną opinię. Pewnie ci, którzy decydują, mogliby to zrobić, ale musi być w tym przypadku zgoda rady miejskiej i bez niej nie można tej inwestycji zrealizować – mówiła na antenie Radia RDN Małopolska.

Poseł Anna Czech uważa, że galeria nie powinna być dodatkowo rozbudowywana ze względu na dobro lokalnych przedsiębiorców. Ponadto, jej zdaniem, handel w niedzielę nie powinien być dopuszczony. Parlamentarzystka zwołała na dziś spotkanie z właścicielami firm w Tarnowie. Do tematu będziemy wracać.

Posłuchaj Anny Czech:

zobacz także:

Dorota Kunc