RDN: Tłumy w radiu [ZDJĘCIA]

 

Miła atmosfera, fajni ludzie, ładne studia. Takie są głosy naszych słuchaczy, którzy przyszli do nas w ramach Małopolskiej Nocy Naukowców. Siedziba radia RDN Małopolska przy ul. Bema 14 w Tarnowie cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. 

Prezentowaliśmy jak wygląda praca reportera w radiu, kto zajmuje się przygotowaniem wiadomości i skąd słyszymy je na antenie. W specjalnym studio śmiałkowie mieli okazję nagrać próbkę głosu i zabawić się w radiowego lektora. A w ramach specjalnego programu na żywo, zapraszaliśmy do przekazywania pozdrowień dla bliskich i współprowadzenia audycji.

– Zapraszamy wszystkich chętnych do naszej siedziby przy ul. Bema 14 w Tarnowie. Będzie można nie tylko pozdrawiać swoich bliskich, ale i współprowadzić program, zapowiadać piosenki i zabawić się w radiowca 🙂 Otwieramy podwoje, pokazujemy tajniki radia – zachęcała Monika Faron – Miśtak. – Próby głosowe nieźle wypadają, cieszymy się, że nasi słuchacze nie mają oporów przed mikrofonem – dodaje Patrycja Wolnik z Agencji Informacyjnej RDN Małopolska.

IMAG3769

Dla najmłodszych przygotowaliśmy radiowe niespodzianki. Do zdobycia były gadżety Radia RDN. W tym roku była to już 10. Noc Naukowców.

Posłuchaj Moniki Faron – Miśtak:

Posłuchaj naszych słuchaczy:

Posłuchaj serwisu informacyjnego nagranego przez naszych słuchaczy:

Dorota Kunc