RDN Nowy Sącz: Aneta Buczek wicedyrektorem radia

 

– Najświeższe informacje, jeszcze lepszy kontakt ze słuchaczami – rozwój radia to podstawa – mówi Aneta Buczek, która będzie pełnić obowiązki wicedyrektora radia RDN Nowy Sącz. W radiu RDN pracuje od pięciu lat, ale mediami i komunikacją społeczną interesuje się od dawna. Ukończyła kierunek ekonomia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Sączu oraz zarządzanie na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Aneta Buczek po dwóch latach pracy w radiu RDN Nowy Sącz została zastępcą dyrektora reklamy, a później dyrektorem reklamy i promocji. – To było dla mnie zaskoczenie, ale wiem w jaką stronę powinna iść nasza rozgłośnia – mówi Aneta Buczek pełniąca obowiązki wicedyrektora radia RDN Nowy Sącz.

– Stawiamy na informacje z regionu, na kulturę i na naszą pierwszą misję, czyli przesłanie chrześcijańskie w radiu. Chciałabym, żeby RDN Nowy Sącz było pierwszym źródłem informacji – dodaje.

Przypomnijmy, że radio RDN Nowy Sącz to jedyna rozgłośnia regionalna z własnym całodobowym programem na Sądecczyźnie. Częstotliwość w Nowym Sączu to 101,2 FM, w Krynicy 88,3 FM, a w Limanowej 105,1 FM.

Posłuchaj Anety Buczek:

Patrycja Wolnik