Nowy Sącz: Piłkarska niespodzianka na Dzień Nauczyciela

 

Nauczyciele z II LO w Nowym Sączu zostali bardzo pozytywnie zaskoczeni. Nie tylko uczniowie przynosili im dziś kwiaty i składali życzenia z okazji jutrzejszego Dnia Nauczyciela, ale też… piłkarze Sandecji – Kacper Smoleń, Szymon Kuźma i Bartłomiej Dudzic.

Czego życzyli nauczycielom? – Oczywiście wszystkiego najlepszego, ale też cierpliwości do uczniów i jak najmniejszej liczby uwag oraz słabych ocen wpisywanych do dziennika – zdradził Dudzic.

Piłkarze Sandecji odwiedzili II LO, ponieważ uczniowie tej szkoły wykazali się największą aktywnością w konkursie  przeprowadzonym przez klub na facebooku.

Cieszymy się, że zostaliśmy w ten sposób docenieni. Zostaliśmy pozytywnie zaskoczeni przez sportowców – przyznała Dorota Kotarba, ucząca języka angielskiego. – Uczniowie zrobili nauczycielom wielki prezent – dodała Dorota Smaga, dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Nowym Sączu.

Dodajmy, że piłkarską delegację stworzyli też pełnomocnik zarządu Sandecji Arkadiusz Aleksander,  rzecznik prasowy Dawid Ogórek i Marcin Rogowski z działu marketingu.

Posłuchaj Bartłomieja Dudzica i nauczycielki języka angielskiego Doroty Kotarby:

Posłuchaj Doroty Smagi, dyrektor II LO: