Tarnów/Nowy Sącz: Wypominki w Radiu RDN

 

Radio RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz proponują w listopadzie swoim słuchaczom wypominki, czyli wspólną modlitwę za zmarłych. Wystarczy przesłać lub przekazać osobiście nazwiska bliskich zmarłych, za których modlimy się na antenie.

Tego rodzaju modlitwa, którą od kilku lat proponujemy słuchaczom, ma bardzo szeroki zakres. Na pewno ta grupa ludzi jest bardzo duża. Na różańcu z radiem modlą się osoby, które na co dzień przeżywają swoje cierpienia, ludzie, którzy tę modlitwę uzupełniają swoim cierpieniem  – mówi ks. Jacek Miszczak, dyrektor radia RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz.

Przez cały listopad będziemy modlić się za zmarłych słuchaczy i zmarłych bliskich z rodzin naszych słuchaczy, przyjaciół, znajomych. Codziennie o godz. 19.00 będziemy polecać nazwiska tych osób. W szczególny sposób zapraszam na wypominki  za naszych zmarłych bliskich 2 listopada o 19.00, wówczas podamy nazwiska wszystkich zmarłych zgłoszonych w radiu. Ta modlitwa będzie nieco dłuższa niż zazwyczaj, poszczególne tajemnice beda przeplatane nazwiskami naszych zmarłych bliskich – zaprasza ks. Jacek Miszczak.

Jak dodaje dyrektor rozgłośni, będziemy się również modlić za naszych wiernych, stałych słuchaczy, którzy odeszli. Modlitewną pamięcią obejmiemy również zmarłych członków Klubu Dobrze Nastawionych radia RDN.

Nazwiska zmarłych można przesłać tradycyjna pocztą, elektronicznie, bądź przynosić osobiście do siedziby rozgłośni w Tarnowie, przy ulicy gen. Bema 14, codziennie od 8.00 do 15.30. Więcej o wypominkach radiowych w zakładce Wypominki

Posłuchaj księdza Jacka Miszczaka:

Małgorzata Miczek – Zabawa