Tarnów: Szykują się potyczki budżetowe [WIDEO]

 

– Zaprezentowany przez prezydenta Romana Ciepielę projekt dochodów i wydatków miasta wymaga poprawek – powiedział w porannym programie Słowo za słowo, radny PiS Ryszard Pagacz. Przedstawiciele dominującej opcji politycznej w radzie miasta nie kryją, że najwięcej emocji wzbudzają inwestycje drogowe i na tym polu można się spodziewać największej liczby zgłaszanych poprawek.

– Z całą pewnością poprawki będą, 28 listopada spotyka się klub radnych PiS i podejrzewam, że wtedy właśnie będziemy dokonywać oceny półmetka prezydenta i samorządu. Myślę, że pojawią się też sugestie jak poprawiać budżet, żeby poszczególni radni byli usatysfakcjonowani – dodaje.

Podczas tego samego spotkania, radni PiS oceniać będą półmetek prezydenta Tarnowa, mają też wydać w tej sprawie specjalne oświadczenie. Już dziś jednak w rozmowie z naszym radiem, radny Pagacz stwierdził, że Prawo i Sprawiedliwość oczekiwać będzie od prezydenta przyspieszenia gospodarczego w Tarnowie. Dzień wcześniej natomiast, czyli w najbliższą niedzielę, 27 listopada, w mieście odbędzie się zjazd okręgowy członków partii. Wybrany zostanie nowy zarząd okręgu, a w następnej kolejności zarząd powiatowy.

Posłuchaj Ryszarda Pagacza:

 

zobacz także: 

Dorota Kunc